S.C.A.J., Some Cops Are Jedi

Komentarze

0o 11.08.2011 11:19
ACAB
FIRST
Slasher 11.08.2011 11:37
ACAB - All Cops Are B!tches ?
obvious 11.08.2011 11:47
bastards
av #97808
o21m 11.08.2011 15:18
ACAB !!!
av #97819
Reaver 11.08.2011 20:45
ACDC
av #97826
lulzor 11.08.2011 21:38
ADHD
0o 11.08.2011 21:50
Y.M.C.A lol
av #97830
byq 11.08.2011 23:57
jedi? what does it mean?
av #97839
tomnow92 12.08.2011 1:02
what does it?
L'il John 12.08.2011 1:34
What?
sl3p5 12.08.2011 8:55
fuck da police
Zawsze i wszędzie... 13.08.2011 4:46
CHWDP ACAB

JP/100% FtP

Przeciw państwu i własności! (A)
pepe 13.08.2011 9:02
jakie to proste, pisac bzdety w stylu JP/CHWDP a tak w rzeczywistosci dzieici, sami nie w sumie nie wiecie, dlaczego tak piszecie. Proste:
Zadaj sobie pytanie, czemu tak sadzisz i zobacz czy jestes w stanie to uzasadnic.

Teraz odpowiedzcie na jeszcze jedno pytanie:

Czemu nie spotkasz praktycznie w ogóle ludzi dorosłych z koszulkami JP100% albo innymi bzdurami ?

Już do Ciebie dotarło ?
Gówno wiesz o życiu, jesteś niedojrzałym ćmokiem, któremu wydaje się, że wie wszystko i jest przeciwko wszystkiemu i wszystkim. Nie martw się, Twoje myślenie zmieni się z czasem. Dorośniesz.
Tray. 13.08.2011 12:25
@up
"JP/CHWDP" swój zią
A.C.A.B. 13.08.2011 18:08
"NIECH CI SIĘ NAWET NIE ŚNI SZUKAĆ PRACY NA KOMENDZIE"
@upup
Nie martw się: gdy się wyrasta z koszulek i naszywek, to niekiedy zaczyna się hasła młodości obracać w czyn. };-] Walczymy z policją, bo ze złem się walczy -- można się też bić "o lepsze jutro".
PS Jeśli na pierwsze pytanie potrafię odpowiedzieć "są ważkie powody" i je uzasadnić (zarówno potocznie jak i dyskursywnie), a na drugie również mam gotową ripostę, to czyni to ze mnie dojrzałego niećmoka czy z ciebie niedorobionego trolla? ...A może jesteś lub chciałeś wstąpić w szeregi?
pepe 14.08.2011 12:31
@up
jakim kurwa złem ? Policjant jest zły, system jest zły, państwo jest złe, czy kto ?
Z czym chcesz walczyć młody don kiszocie ?
Znasz istotę zła ?
Przytoczyłeś chociaż jeden przykład ?
Czy dalej Ci się w mózgu roi ?
Gdzie te riposty ?

Dorośniesz do pracy, odpowiedzialności za samego siebie i za innych, może i za swoją rodzinę, przejdą Ci durne kurwa pomysły z wallką z wiatrakami.
av #97964
o21m 14.08.2011 15:14
@pepe:
Odpowiedz na 1 pytanie
Policja, przepraszam milicja ( policja w polsce istnieje tylko z nazwy )jest byla i bedzie brutalna, chamska i niedokształcona. Metody stosowane w psach w dzisiejszych czasach nie roznia sie zbyt wiele od tych stosowanych za komuny oczywiscie nie sa to juz na tle politycznym ale zawsze są. Wychowałem się na blokowiskach w jednym z miast wojewódzkich w Polsce gdzie od dziecka jedyne co widziałem to bezsensowna i bezpodstawna przemoc ze strony władzy. Wiele razy w moim nastoletnich czasach pojawiali sie panowie w nyskach z wąsem pod nosem (Jak nie mial wąsa to był cud ) którzy machali palami dla zabawy bo my siedzimy pod blokiem a im się to nie podoba. Byłem już starszy wracalem z imprezy napity nikogo nie zaczepiałem chciałem iść spać przed wejsciem do klatki zaatakował mnie zomowiec.
Chodź tu kurwa skurwysynu usłyszałem
co tu robisz gdzie idziesz? itp powiedziałem ze tu mieszkam dostalem pałą w plecy zawineli mnie do radiolki i na izbe a mialem 10 metrow do domu. Kolega moj wrocil z komisariatu z połamanymi palcami. Kazali mu reke wlozyc do szafy pancernej i jeden z psow kopna w drzwi.
Polscy Kibice kontra psy
Od polowy lat 90 jezdzilem na mecze nie powiem wiele razy zasłużenie zebralismy baty ale wiele razy pały prowokowały nas czasami atakowali bez powodu zwlaszcza jak dorwali małą grupke gdzieś co sie oddaliła, widzialem jak dzieciaki dostawali wpierdol na stadionie czesto za nic. Oni nie patrzyli ma pałę ma tarcze idzie i napierdala jak leci.
Moglbym tak pisac bez konca przykladow mam dużo wiecej
Ja z milicja nie walcze nie wygrasz z nimi oni sa władzą ty jesteś nikim. Polscy mundurowi potrzebują modernizacji. Trzeba by wyjebać starych chuji co ucza mlodych jak maja postępować z zatrzymanymi. Czasy komuny niby sie skończyły ale w urzędach państwowych dalej obowiązują metody socjalizmu. Policja jest potrzebna bo będzie chaos i anarchia nie moze byc zbyt lamusowata tak jak to jest w UK ale nie moze byc tez brutalna i bić za byle co.
Odpowiedz na 2 pytanie
Idz na jakikolwiek mecz w polsce znajdziesz wielu dorosłych w koszulkach ACAB CHWDP lub nawet jp (chociaż z tym jp to nie byłbym taki pewien bo to cale pokolenie jp na 100% jest smieszne, jebniesz w ryja malolata to leci na policje) zreszta ja sam jestem po trzydziestce i nosze koszulki ACAB, copACABana i I Fought the Law.
Dopóki istnieje brutalność ze strony policji dopóty będę używał tego hasła
"Od ich oto paly nie jeden juz padł
bija po trupach z gora 60 lat
policja policja jebana ich mac"
pepe 14.08.2011 23:03
@o21m
ad 1) Agresja rodzi agresje.

Nie spodziewaj sie po ludziach, którzy pracują w instytucji państwowej, za niewielkie w sumie wynagrodzenia innego podejścia. Uważasz, że ta instytucja ma prawo i sens funkcjonowania, gdzie funkcje pełniliby ludzie bez charakteru, jaj i jakiegokolwiek zacięcia i determinacji w kwestii dążenia do celu ?

Policja ma utożsamiać władzę, przed władzą ma być respekt.
W innym przypadku, będzie wiocha jak zamieszki w Anglii, albo rozpierdol jak w Państwach islamskich, gdzie jedyne przed czym jest strach, to spec służby podlegające najwyższym instytucjom. (teraz notabene doczytałem, że myślisz pododbnie)

To, kurwa trzeba zrozumieć i ogarnąć.
Więc do rzeczy:

Żaden koleś pracujący na pałach nie ma frajdy z użeraniem się z kolejnym durniem, który napierdolił swojej żonie, albo ukradł węgiel z komórki sąsiada, przed tym, zanim mu obił ryja łopatą. Tudzież dziesiątką innych małolatów, którym wydaje się, że są megakurwafajni, jak kozaczą między sobą, a w rzeczywistośći, tak jak mówisz. Pierdolniesz jednemu, to sam na pały poleci ze skargą.

To ich praca. Agresja wzbudza agresję.

Swoją drogą, jak na wyrośniętego blokersa, nie powiesz chyba, że sąsiedzi uwielbiali Ciebie i twoich ziomków, za ciągłe libacje, rozpierdalanie szyb, ćpanie po kątach. Nie powiesz mi, że kurwa siedzieliście pod blokiem i graliście w scrabble, albo zakładaliście kącik poezji śpiewanej. Ni chuja !

Nie potrafię potwierdzić, ani zaprzeczyć, że dostałeś wpierdol za nic. Nie mam pojęcia. Na izbę, stary też trzeba sobie zasłużyć. Więc musiało Cię nieźle sponiewierać, skoro Cię zagarnęli.

Zapomniałeś też powiedzieć, za co trafił na komisariat kolega, któremu połamali palce. Pewnie był niewinny, przechodził i go zagarnęli ?

Ad 2) Ciężko mi polemizować, nie widziałem, co nie znaczy że coś nie istnieje.
Bardziej chciałem uderzyć w fakt, że wszelakie kwestie wywrotowe roją się przede wszystkim w mózgach małolatów. Też mam swoje parę lat za sobą i wiem, co potrafi się wytworzyć w mózgu który się rozwija.

Tylko nie chodzi o to.
System ma funkcjonować, tego nie zmienisz.
Prawo jest potrzebne, tego też nie zmienisz.

Jak widzę, jak pierdoli się gnojom na rogach ulic, którzy stoją wypici i zaczepiają Bogu ducha winnych przechodniów, żałuję, że nie ma już czasów, o których pisałeś.
Powinna być prewencja, która wciągałaby do suk, po czym delikwent, drugi raz nie wystawałby najebany i agresywny, tylko schowałby się i podkulił ogon na widok radiowozu.

Jak widzisz po sobie, to skutkowało.
Teraz tego niestety nie ma.

Efekt jest jaki jest - przestępczość małolatów, brak jakichkolwiek uwarunkowań i norm społecznych. Totalny burdel

A Ty mówisz o brutalności.
E tam.

Ale dzięki za szerszą odpowiedź.
Pisałem z doskoku więc nieco chaotycznie
pozdro
Pepe.
just lol'd 17.08.2011 19:26
Spamie wypierdalaj.
A.C.A.B. 19.08.2011 20:30
@pepe: Zacznę od ad. 2 -- łatwiej.
W pewnym wieku rodzi się konformizm. W pewnych czasach o niego łatwiej. Teraz akurat trwa proces globalizacji i tego, co niekiedy nazywają zachłyśnięciem wolnością (ekonomiczną). Wolność jest iluzoryczna, ale to nie szkodzi -- wielu członków społeczeństwa, szczególnie drobnomieszczaństwo, satysfakcjonują te warunki. Opór trwa i tli się w mniejszości, określonej [sub]kulturowo. Jeśli ta składowa przeważa, to człowiek sięga po formy oporu deklaratywne i łatwo osiągalne, jak antypolicyjne koszulki, ale to nie tak częste, bo nieco stygmatyzujące (zależnie, z jakiej dzielnicy się wywodzisz, widujesz je rzadko, a ja np. całkiem często).
Ad. 1. Policja jest zbrojnym i siłowym organem państwowym. Wypełnia nakazy i zakazy wkraczając dowolnie w obszar wolności osobistej. Ta w polsce jest tak zdemoralizowana, że przypadki nadużycia władzy i łamania przez policję jej własnego prawa są częste. Już to daje powód do stawiania oporu, ale policję uważamy za zło co do zasady, fundamentalnie. Policyjne morderstwo co jakiś czas tuszuje się w każdym kraju, włącznie z rozwiniętymi, a m.in. temu się właśnie sprzeciwiamy -- nie uznając porządku zaprowadzonego siłą i wyzyskiem, bo w realnym życiu potrafimy się kierować rozumem a nie prawem. Jest jeszcze aspekt ideologiczny -- MO chroni świętego prawa własności, które dla niektórych wcale takie święte nie jest, skoro pozwala na radykalne dysproporcje w dostępie do zdobyczy cywilizacji lub arbitralne upierdolenie niepożądanych grup społecznych; utrwala konkurencyjny dogmat gospodarczy i broni kapitału, który korzystając z luk prawnych dopuszcza się jakichś niegodziwości.
I jeszcze długo powinienem pisać. Anarchizm to jedna z realizacji postawy wolnościowej -- jeśli zechcesz, to się wczytasz, to nie Opus Dei.
Pozdro.
N8RZ 07.02.2012 4:23
C.H.E.W.B.A.C.A!!!

Dodaj komentarz

Kod
loading